Apie mus

1998 m. Vilniuje buvo įsteigta UAB „Laivorita“. Įmonės specializacija – ventiliuojamiems (vėdinamiems) fasadams skirtų medžiagų tiekimas. Baltijos šalyse, Ukrainoje ir Baltarusijoje mes atstovaujame pasaulyje savo nepriekaištinga kokybe garsėjančius Vokietijos, Austrijos, Italijos, Ispanijos, Olandijos ir Norvegijos fasadinių medžiagų gamintojus.

Naujai statomų ar renovuojamų pastatų ventiliuojamiems (vėdinamiems) fasadams siūlome pakabinamas keramines plytas, aukšto slėgio laminato (HPL) plokštes, polimero kompozito plokštes, porceliano keramikos plokštes, armuoto betono plokštes ar daugiasluoksnes „sandwich“ tipo plokštes, metalines linijinių elementų sistemas. Fasado dangai tvirtinti siūlome ventiliuojamo fasado karkasą bei pilną „Dynamic Bonding“ klijavimo sistemą. Pasirinkę šiuos klijavimo sistemos produktus, priklijuosite HPL ir fibrocemento plokštes, aliuminio, (valcuoto) plieno, stiklo, betono, plastmasės ir sintetines medžiagas, medį, plytų mūrą, natūralų akmenį, akmens masės plyteles ir keramiką. 

Mūsų pristatomi produktai yra projektiniai gaminiai, todėl mes pajėgūs optimaliai įgyvendinti ir architektų tikslus, ir savininkų norus. Kvalifikuoti darbuotojai Jums pasiūlys didelę formų, paviršių ir spalvų įvairovę, suteiks visą reikiamą informaciją apie dominantį produktą ir jo panaudojimo galimybes. Mes nenuvilsime nei gamybinės ar administracinės paskirties pastatus, nei daugiabučius gyvenamuosius ar individualius namus statančiųjų ir renovuojančiųjų. Pas mus tikrai išrinksite naują rūbą savo pastatui!

Maloniai laukiame Jūsų apsilankant mūsų biure.