Naujienos

Papildyta Steni polimero kompozito Vision apdailos kolekcija

Papildyta STENI polimero kompozito plokščių Vision serijos piešinių kolekcija: tai ir medžio lukšto - Zebrano Grey, Firewood, Chestnut, akmens – White marble, Yellow Sandstone, Travertin with holes bei metalo - Galvanized Steel, Corten Rusty apdailos pavyzdžiai.

Plačiau Steni produktų galerijoje:

Plačiau...

Naujas objektas – viešbutis „Pacai“

Norime pasidžiaugti ir mūsų indėliu viename iš naujesnių projektų Vilniaus senamiestyje esančiais Pacų rūmais, kuriame įsikurs pirmasis Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „Design Hotels“ penkių žvaigždučių viešbutis „Pacai”. Džiaugiamės galimybe bendradarbiauti su architektų studija UAB „Forma“ – architektais S. Mikštu, G. Mikštiene ir kitais.

Projekto dalies fasadui buvo sukurta speciali tvirtinimo sistema ir panaudotos vokiečių gamintojo Argeton GmbH  molio keramikos Barro lamelės.

Plačiau...

Fasado dangos iš metalo – austrų gamintojas V-MET.

Naujos austrų gamintojo, turinčio 30 metų metalo fasadų gamybos patirtį, fasado dangos iš nerūdijančio plieno, anoduoto aliuminio, vario ir kitų metalų. Didelis spalvų, profilių ir perforacijų pasirinkimas. Detalesnė informacija Produktų kategorijoje bei Nuotraukų galerijoje.

Plačiau...

Pasikeitęs el. pašto adresas!

Nuo šiol prašome laiškus siųsti nauju mūsų el. pašto adresu .

Plačiau...