Apie mus

1998 m. Vilniuje buvo įsteigta UAB „Laivorita“. Įmonės specializacija – vėdinamiems (ventiliuojamiems) fasadams skirtų medžiagų tiekimas Baltijos šalyse, Ukrainoje ir Baltarusijoje. Mes atstovaujame pasaulyje savo nepriekaištinga kokybe garsėjančius Vokietijos, Austrijos, Čekijos, Ispanijos, Olandijos ir Norvegijos fasado dangų gamintojus.

Naujai statomų ar renovuojamų pastatų vėdinamiems fasadams siūlome pakabinamas molio keramikos plytas, polimero kompozito plokštes, porceliano keramikos plokštes, armuoto betono plokštes, daugiasluoksnes „Sandwich“ tipo plokštes, architektūrinius tinklus bei įvairaus metalo dangas. Fasado dangai tvirtinti siūlome vėdinamo fasado karkaso tvirtinimo sistemas bei pilną „Dynamic Bonding“ klijavimo sistemą. Pasirinkę šios klijavimo sistemos produktus, priklijuosite HPL ir fibrocemento plokštes, aliuminio, (valcuoto) plieno, stiklo, betono, plastmasės ir sintetines medžiagas, plytų mūrą, natūralų akmenį, akmens masės plyteles ir keramiką.

Mūsų pristatomi produktai yra projektiniai gaminiai, todėl mes pajėgūs optimaliai įgyvendinti ir architektų tikslus, ir savininkų norus. Kvalifikuoti darbuotojai Jums pasiūlys didelę formų, paviršių ir spalvų įvairovę, suteiks visą reikiamą informaciją apie dominantį produktą ir jo panaudojimo galimybes. Tiekiamos fasado dangos gali būti naudojamos tiek gamybinės, administracinės paskirties pastatams, tiek daugiabučių ir individualių namų statyboms. Pas mus tikrai išrinksite naują rūbą savo pastatui!

Maloniai laukiame Jūsų apsilankant mūsų biure.